Ühtesulamine paastupäev

SISSEJUHATUS KOOLITUSSE.

ENDA JA PAARILISEGA

ÜHISTE TAOTLUSTE ESITAMINE.

häälestus

Esimene päev on sissejuhatav päev nädalasse ühispraktikasse. Sel päeval me keskendume häälestusele, toitumisele ja taotluse esitamisele.

harjutus

Selle päeva harjutus on LÄHEDUS. Antud poos loob sügavama ühenduse paariliste vahel. See annab võimaluse tulla hetkesse ja lõõgastuda.

märkmed

Et minna sügavamale iseendasse ja paari-suhtesse, soovitame võtta oma kaaslaseks märkmiku. Sinna hakkate nädala jooksul kirja panema mõtteid ja tundeid.

retsept

Meie pakume välja kichari paastu. Enne paastuga alustamist on hea teha taotlus, mida soovitakse kogeda, saavutada. See loob joondatuse ja on raskematel hetkedel toeks.

Suhte kaardistamine. Ühiste taotluste tegemine.

Et minna sügavamale iseendasse ja paarisuhtesse, soovitame võtta oma kaaslaseks märkmiku. Sinna hakkate nädala jooksul kirja panema mõtteid ja tundeid, mis seoses erinevate ülesannete ja praktikatega üles kerkivad. Proovige olla enda ja oma kaaslase vastu võimalikut aus. Ning samuti leebe ja armastav. See on juba suur samm, et olete siin ja soovite muuta oma suhet lähedasemaks ja sügavamaks. Olge tänulik nii iseendale ja paarilisele, et olete koos seda teekonda läbimas. Teinetest ühiselt toetades loote uue reaalsuse ja mõnusa voo, milles saate koos kulgeda. Aga, et see saaks juhtuda, peate olema ka valmis kohtuma iseenda ja oma kallima varjukülgedega.

Teemad, mis koos paarilisega läbi vaadata:

Seadke ühine taotlus antud nädalale. Sõnastage tulemus olevikuhetkes. Kumbki esitab oma versiooni nii, nagu see oleks juba juhtunud. Seejärel saate teineteist täiendada. 

Probleemi sõnastamine on juba pool probleemi lahendusest. Olge julged välja ütlema neid asju, mida soovite arendada. 

Andke kumbki omapoolne hinnang hetkeolukorrale teie suhtes. Ausalt ja tõeliselt. Püüdke olla objektiivne ja mitte süüdistav. Rääkige oma tunnetest ja nägemusest.

Hinnake oma keskkonda, toitumist ja harjumusi ning kuidas need mõjutavad teie enesetunnet, tervist ja suhteid. 

Püüdke häälestuda enda õnnele ja vaadelge oma tundeid. Millest tuleb rahulolematus ja mis võiks seda muuta. Olge valmis ka oma partnerit ilma hinnanguteta ära kuulama. Õnn on Teie parim kompass!

Poos, kus saate need teemad ühiselt läbi arutada ja luua läheduse ning turvalise ja avatud õhkkonna:

harjutused

Paastumine

Lähedus

Toidu tapas. Soovitavalt võtta ette kolmepäevane paastumine. Kas kergem puhastav paast või rangem puuvilja- või veepaast. Samuti mõjub keha puhastavalt monodieet, kus süüakse ühte kindlat toitu. Meie pakume välja kichari paastu. Enne paastuga alustamist on hea teha taotlus, mida soovitakse kogeda, saavutada. See loob joondatuse ja on raskematel hetkedel toeks.
Antud poos loob sügavama ühenduse paariliste vahel. See annab võimaluse tulla hetkesse ja lõõgastuda. Mugavalt teineteisele toetudes saate masseerida paarilise sääri, jalataldu, kõõluseid jalgadel ja õlavöödet. Toetades pea paarilise õlale, saate vabastada peas olevad pinged ja mõtted
vaata
Mine harjutuse lehele
"Mul oli selles poosis mugav. Jalgadel oli hea vabaolla. Pea asukoht või suund ei olnud sellejuures oluline, sobis mõlemat pidi. Pehme, soe, energeetiline poos. Tekkis turvaline kokkusulamine."
Kriim Koduvere
Osaleja